საქართველოს სტატისტიკის ეროვნული სამსახური
სტატისტიკური ბიზნეს რეგისტრი


კომპანიის შესახებ

საიდენტიფიკაციო ნომერი: 204861373
ორგანიზაციის დასახელება: საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაცია
ორგანიზაციულ-სამართლებრივი ფორმა: ა(ა)იპ
საკუთრების ფორმა: კერძო ადგილობრივი საკუთრება
რეგიონი: ქ. თბილისი;დიდუბის რაიონი
იურიდიული მისამართი: საქართველო, ქ. თბილისი, დიდუბის რაიონი, ჯანსუღ კახიძის ქ., №15 (ყოფილი კრილოვის ქ. №15)
ეკონომიკური საქმიანობა (NACE Rev.2): 69.10.9 - სხვა იურიდიული საქმიანობები
აქტიური ეკონომიკური სუბიექტი: აქტიური


რუკა

კომპანიასთან დაკავშირებული პირები

პირი მონაწილეობა თარიღი
გვანცა საკანელაშვილი 2022-01
ნინო ჩიხლაძე 2022-01
ნინო ჩიხლაძე დირექტორი 2022-01
ნიკოლოზ სიმონიშვილი თავმჯდომარე 2022-01
გვანცა საკანელაშვილი წარმომადგენელი 2022-01
გვანცა საკანელაშვილი 2021-12
ნინო ჩიხლაძე 2021-12
ნიკოლოზ სიმონიშვილი თავმჯდომარე 2021-12
გვანცა საკანელაშვილი 2021-02
ნინო ჩიხლაძე 2021-02
ნიკოლოზ სიმონიშვილი თავმჯდომარე 2021-02
გვანცა საკანელაშვილი 2021-01
ირმა პავლიაშვილი 2021-01
ნიკოლოზ სიმონიშვილი თავმჯდომარე 2021-01
ირმა პავლიაშვილი 2020-12
ნონა ქურდოვანიძე 2020-12
სულხან სალაძე თავმჯდომარე 2020-12
ირმა პავლიაშვილი 2019-12
ნონა ქურდოვანიძე 2019-12
სულხან სალაძე თავმჯდომარე 2019-12
ირმა პავლიაშვილი 2019-04
ნონა ქურდოვანიძე 2019-04
სულხან სალაძე თავმჯდომარე 2019-04
ირმა პავლიაშვილი 2019-02
ნონა ქურდოვანიძე 2019-02
სულხან სალაძე თავმჯდომარე 2019-02
ირმა პავლიაშვილი დირექტორი 2018-12
სულხან სალაძე თავმჯდომარე 2018-12
ირმა პავლიაშვილი დირექტორი 2018-11
სულხან სალაძე თავმჯდომარე 2018-11
ირმა პავლიაშვილი დირექტორი 2018-04
სულხან სალაძე თავმჯდომარე 2018-04
ირმა პავლიაშვილი დირექტორი 2018-03
სულხან სალაძე თავმჯდომარე 2018-03
ირმა პავლიაშვილი დირექტორი 2018-02
სულხან სალაძე თავმჯდომარე 2018-02
ირმა პავლიაშვილი დირექტორი 2018-01
სულხან სალაძე თავმჯდომარე 2018-01
ირმა პავლიაშვილი დირექტორი 2017-12
ანა ნაცვლიშვილი თავმჯდომარე 2017-12
ანა ნაცვლიშვილი თავმჯდომარე 2017-02
ანა ნაცვლიშვილი წარმომადგენელი 2016-11
თამარ გვარამაძე დირექტორი 2016-01
ანა ნაცვლიშვილი წარმომადგენელი 2016-01
თამარ გვარამაძე დირექტორი 2015-01
ანა ნაცვლიშვილი წარმომადგენელი 2015-01
თამარ გვარამაძე დირექტორი 2014-12
კახა კოჟორიძე წარმომადგენელი 2014-12
ნინო ბაქაქური 2014-04
თამარ გვარამაძე დირექტორი 2014-04
ალექსანდრე რუხაძე წარმომადგენელი 2014-04
ბესარიონ ბოხაშვილი წარმომადგენელი 2014-04
ბესარიონი აბაშიძე წარმომადგენელი 2014-04
გიორგი ზედელაშვილი წარმომადგენელი 2014-04
ეკატერინე გასიტაშვილი წარმომადგენელი 2014-04
ვენერა სუქნიძე წარმომადგენელი 2014-04
თამარ გურჩიანი წარმომადგენელი 2014-04
თამარ ხიდაშელი წარმომადგენელი 2014-04
თინათინ შელია წარმომადგენელი 2014-04
თინათინ ხიდაშელი წარმომადგენელი 2014-04
კახა კოჟორიძე წარმომადგენელი 2014-04
მიხეილ დაუშვილი წარმომადგენელი 2014-04
მიხეილ ჯახუა წარმომადგენელი 2014-04
ნათია კაპანაძე წარმომადგენელი 2014-04
ნათია კაციტაძე წარმომადგენელი 2014-04
ნინო თვალთვაძე წარმომადგენელი 2014-04
ნინო ლომჯარია წარმომადგენელი 2014-04
პარმენ ჯალაღონია წარმომადგენელი 2014-04
სოფიო ჯაფარიძე წარმომადგენელი 2014-04
ხათუნა ჭითანავა წარმომადგენელი 2014-04
ნინო ბაქაქური 2014-01
თამარ გვარამაძე დირექტორი 2014-01
ალექსანდრე რუხაძე წარმომადგენელი 2014-01
ბესარიონ ბოხაშვილი წარმომადგენელი 2014-01
ბესარიონი აბაშიძე წარმომადგენელი 2014-01
გიორგი ზედელაშვილი წარმომადგენელი 2014-01
ეკატერინე გასიტაშვილი წარმომადგენელი 2014-01
ვენერა სუქნიძე წარმომადგენელი 2014-01
თამარ გურჩიანი წარმომადგენელი 2014-01
თამარ ხიდაშელი წარმომადგენელი 2014-01
თინათინ შელია წარმომადგენელი 2014-01
თინათინ ხიდაშელი წარმომადგენელი 2014-01
კახა კოჟორიძე წარმომადგენელი 2014-01
მიხეილ დაუშვილი წარმომადგენელი 2014-01
მიხეილ ჯახუა წარმომადგენელი 2014-01
ნათია კაპანაძე წარმომადგენელი 2014-01
ნათია კაციტაძე წარმომადგენელი 2014-01
ნინო თვალთვაძე წარმომადგენელი 2014-01
ნინო ლომჯარია წარმომადგენელი 2014-01
პარმენ ჯალაღონია წარმომადგენელი 2014-01
სოფიო ჯაფარიძე წარმომადგენელი 2014-01
ხათუნა ჭითანავა წარმომადგენელი 2014-01
ნინო ბაქაქური თავმჯდომარის მოადგილე, გამგეობის წევრი, წარმომადგენელი 2013-04
ეკატერინე ფოფხაძე დირექტორი 2013-04
ალექსანდრე რუხაძე წარმომადგენელი 2013-04
ბესარიონ ბოხაშვილი წარმომადგენელი 2013-04
ბესარიონი აბაშიძე წარმომადგენელი 2013-04
გიორგი ზედელაშვილი წარმომადგენელი 2013-04
გიორგი მშვენიერაძე წარმომადგენელი 2013-04
დიანა ჟღენტი წარმომადგენელი 2013-04
ეკატერინე გასიტაშვილი წარმომადგენელი 2013-04
ვენერა სუქნიძე წარმომადგენელი 2013-04
თამარ გურჩიანი წარმომადგენელი 2013-04
თამარ ხიდაშელი წარმომადგენელი 2013-04
თინათინ ხიდაშელი წარმომადგენელი 2013-04
ირენა გაბუნია წარმომადგენელი 2013-04
კახა კოჟორიძე წარმომადგენელი 2013-04
ლელა ტალიური წარმომადგენელი 2013-04
მიხეილ ჯახუა წარმომადგენელი 2013-04
ნინო თვალთვაძე წარმომადგენელი 2013-04
ნინო ლომჯარია წარმომადგენელი 2013-04
პარმენ ჯალაღონია წარმომადგენელი 2013-04
ქეთევან როინიშვილი წარმომადგენელი 2013-04
ხათუნა ჭითანავა წარმომადგენელი 2013-04
ნინო ბაქაქური თავმჯდომარის მოადგილე, გამგეობის წევრი, წარმომადგენელი 2012-12
ეკატერინე ფოფხაძე დირექტორი 2012-12
ალექსანდრე რუხაძე წარმომადგენელი 2012-12
ბესარიონ ბოხაშვილი წარმომადგენელი 2012-12
ბესარიონი აბაშიძე წარმომადგენელი 2012-12
გიორგი ზედელაშვილი წარმომადგენელი 2012-12
გიორგი მშვენიერაძე წარმომადგენელი 2012-12
გიორგი ჩხეიძე წარმომადგენელი 2012-12
დიანა ჟღენტი წარმომადგენელი 2012-12
ეკატერინე გასიტაშვილი წარმომადგენელი 2012-12
ვენერა სუქნიძე წარმომადგენელი 2012-12
თამარ გურჩიანი წარმომადგენელი 2012-12
თამარ კორძაია წარმომადგენელი 2012-12
თამარ ხიდაშელი წარმომადგენელი 2012-12
თამარი ჩუგოშვილი წარმომადგენელი 2012-12
თინათინ ხიდაშელი წარმომადგენელი 2012-12
კახა კოჟორიძე წარმომადგენელი 2012-12
ლელა ტალიური წარმომადგენელი 2012-12
ნინო თვალთვაძე წარმომადგენელი 2012-12
ნინო ლომჯარია წარმომადგენელი 2012-12
პარმენ ჯალაღონია წარმომადგენელი 2012-12
ხათუნა ჭითანავა წარმომადგენელი 2012-12
ასლან ჭანიძე ხელმძღვანელი 2012-12
ეკატერინე ფოფხაძე აღმასრულებელი დირექტორი 2012-02
ალექსანდრე რუხაძე გამგეობის წევრი 2012-02
ბესარიონი აბაშიძე გამგეობის წევრი 2012-02
გაგი მოსიაშვილი გამგეობის წევრი 2012-02
გიორგი ზედელაშვილი გამგეობის წევრი 2012-02
გიორგი მშვენიერაძე გამგეობის წევრი 2012-02
გიორგი ჩხეიძე გამგეობის წევრი 2012-02
დიანა ჟღენტი გამგეობის წევრი 2012-02
ეკატერინე გასიტაშვილი გამგეობის წევრი 2012-02
ვენერა სუქნიძე გამგეობის წევრი 2012-02
თამარ კორძაია გამგეობის წევრი 2012-02
თამარ ქალდანი გამგეობის წევრი 2012-02
თამარ ხიდაშელი გამგეობის წევრი 2012-02
კახა კოჟორიძე გამგეობის წევრი 2012-02
ლალი ჩხეტია გამგეობის წევრი 2012-02
ლელა ტალიური გამგეობის წევრი 2012-02
ნინო ბაქაქური გამგეობის წევრი 2012-02
ნინო ლეჟავა გამგეობის წევრი 2012-02
ნინო ლომჯარია გამგეობის წევრი 2012-02
ხათუნა ჭითანავა გამგეობის წევრი 2012-02
თამარი ჩუგოშვილი თავმჯდომარე/გამგეობის წევრი 2012-02
ბესარიონ ბოხაშვილი თავმჯდომარის მოადგილე/გამგეობის წევრი 2012-02


კომპანიის იურიდიული მისამართი

რეგიონი იურიდიული მისამართი თარიღი
ქ. თბილისი;დიდუბის რაიონი საქართველო, ქ. თბილისი, დიდუბის რაიონი, ჯანსუღ კახიძის ქ., №15 (ყოფილი კრილოვის ქ. №15) 2017-12
ქ. თბილისი;ძველი თბილისის რაიონი საქართველო, თბილისი, ძველი თბილისის რაიონი, ჯანსუღ კახიძის ქ., №15 (ყოფილი კრილოვის ქ. №15) 2014-12
აჭარა;ქ. ბათუმი ბათუმი/? 60,60 2012-12
ქ. თბილისი;ძველი თბილისის რაიონი საქართველო, ქ. თბილისის, ძველი თბილისის რაიონი., ჯანსუღ კახიძის ქ. №15 (ყოფილი კრილოვის ქ. №15) 2012-02


კომპანიის დასახელება, სამართლებრივი და საკუთრების ფორმები

დასახელება სამართლებრივი ფორმა საკუთრების ფორმა თარიღი
საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაცია ა(ა)იპ კერძო ადგილობრივი საკუთრება 2014-12
საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაცია ა(ა)იპ სხვა 2012-02